Hakkımızda

Khalkedon Elektronik 

Khalkedon Elektronik firmamız 2007 yılında İstanbul Bakırköy'de mağazasını açarak oyun konsolları , aksesuarları satışını ve aynı zamanda onarım, tamir işlerini profosyonel olarak yapmaya başlamıştır.

Khalkedon Elektronik Faaliyet Alanları 

Khalkedon Elektronik olarak Faaliyet alanlarımız öncelikli olarak oyun konsolları satışı , konsol aksesuarları satışı , konsol oyunları ve konsol tamiri olarak başlamıştır . İlerleyen zamanla birlikte akıllı telefon, tablet satış ve onarım işlerine başlamıştır. Özellikle son yıllarda 2013 yılından sonra kendi sektörümüzle elektronik alanında 2.el alım satımına başlamıştır. ikinciel playstaton oyun konsolları alım satımı, xbox oyun konsolları alım satımı, 2.el nintendo oyun konsolları alım satımı , 2.el apple ürünleri alım satımı , ikinciel samsung ürünleri alım satımı konusunda firmamız profosyonel olarak büyük atılım göstermiştir.İkinciel ürün satın alırken piyasanın en yüksek teklifini sunmaktayız , aynı koşullarda satış yaparkende piyasanın en uygun satışını gerçekleştiriyoruz bu işlemin nasıl olduğunu merak edenler için en iyi cevabın düşük kar oranı olduğunu söylememiz yeterli olacaktır diye düşünüyoruz.

Khalkedon Elektronik Nerede 

Khalkedon Elektronik İstanbul Bakırköy merkezi konumda bulunmaktadır. Bakırköy meydanından sahile doğru inen istasyon caddesinin kesiştiği istanbul caddesi üzerinde Ender ( Giyim Mağazası ) mağazasının karşı sokağında eski Bakırköy vergi dairesinin yanında bulunmaktadır. iletişim kısmında haritada konumu görebilirsiniz.
0533 774 00 99 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam24
Toplam Ziyaret94408
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.486832.6170
Euro34.601234.7398