Alibeyköy Play Station Alan Yerler

Alibeyköy Play Station Alan Yerler 

Playstation Alan yerler olarak Alibeyköyde hizmet vermekteyiz. Satmak istediğiniz playstation oyun konsolunun özelliklerini bizimle paylaştığınız zaman size ortalma bir fiyat teklifinde bulunuyoruz fiyatta anlaşıldığı taktirde isterseniz adresimize getirebilirsiniz , yada biz sizin bulunduğunuz adrese gelerek 2.el playstation oyun konsolunuzu değerinde nakit olarak satın alıyoruz.

Alibeyköy 2.el playstation 5 alan yerler

Playstation 5 oyun konsulunuzu değerlendirmek istiyorsanız bize 0532 162 96 96 numarasından ulaşabilirsiniz ikinci el playstation 5 in resimlerini bize watsapp dan atabilirsiniz , bizde size ortalama bir değer çıkartabiliriz yada aklınızda bir rakam varsa bizimle paylaşabilirsiniz. Ortalama değer çıkarmak için güncel piyasada sıfır ps5 satış fiyatlarından ortalama yüzde 30 gibi aşağısında bir rakama değerlendirebiliriz. verdiğimiz fiyatın sağlıklı bir fiyat olduğunu anlamak için sahibinden.com veya letgo gibi ikinci el playstation 5 satan siteleri ziyaret edip bizim verdiğimiz fiyatı kıyaslıyabilirsiniz.
 Play station 5 alan yerler Alibeyköy

Playstation 4 alan yerler Alibeyköy 

İkinci el yada sıfır playstation 4 oyun konsolunuzu satmak isterseniz bizi doğrudan 0532 162 96 96 numarasından arayabilirsiniz veya watsapp üzerinden yazabilirsiniz. İkinci el playstation 4 ün değerini anlamak için sahibinden .com veya letgo gibi satış platformlarına bakıp değer biçebilirsiniz bizde üzerini ufak bir miktar kar koyup satabileceğimiz pozisyonda ise karşılıklı anlaşarak değerinde satın alabiliriz.

 Playstation4 alan yerler Alibeyköy

Yorumlar - Yorum Yaz
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam10
Toplam Ziyaret95268
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.171532.3004
Euro34.902035.0419