ps5 Alanlar

ps5 Alanlar

Satmak istediğiniz 2.el playstation 5 oyun konsulunuz anında nakit olarak değerlendiriyoruz. İster kullanılmış olsun ister kullanılmamış olsun satmak isterseniz arayın hemen alalım. İster gelin isterseniz iz gelelim . Yeriniz istanbul sınırları içersinde nerede olursa olsun farketmez siz gelemezseniz biz geliriz. çünkü işimiz bu playstation 5 alıyoruz, aynı zamanda ucuz playstation 5 satan yer olarak da hizmet vermekteyiz işimiz sadece almakla bitmiyor.

ps5 Nereye Satabilirim ? 

Playstation 5 nereye satabilirim , ps5 i kim satın alır, tam doğru yerdesiniz biz satmak istediğiniz ps5 lerinizi değerinde nakit olarak alıyoruz kutusu varmı, garanti belgesi varmı , sony eurasia belgesi mevcutmu , faturası duruyormu, yoksa ürün yurtdışından mı getirilmiş bütün bu durumlar göz önünde bulundurularak bir değerlendirme yapılmaktadır. Bu bilgileri bize watsapp yoluyla veya doğrudan arayarak söylerseniz ona göre bir değerlendirme yapabiliriz, bize kaç paraya yarayacağını size söyleyebiliriz.

ps5 e En iyi teklif veren site neresi ?

ps5 e en iyi teklif veren site neresi , ikinci el playstation 5 i en yüksek kaç paraya satabilirim, ps5 teklif alma , playstaion 5 anında nakit alan firma , arabayla ps5 takas etmek istiyorum , ELEKTRONİK EŞYA PAZARI  olarak biz sizin ps5 cihazınıza talibiz ve en iyi teklifi vereceğimizden hiç kuşkunuz olmasın çünkü yakışan teklifle geleceğiz 
Yorumlar - Yorum Yaz
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam3
Toplam Ziyaret88939
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar26.983127.0912
Euro28.737028.8522