Beylikdüzü ikinci el Playstation Alan Yerler

 Beylikdüzü ikinci el Playstation Alan Yerler

İkinci el kullanılmış playstation 4 oyun konsolunuz var ve İstanbul Beylikdüzü ilçesinde ikamet ediyorsunuz ve playstation4 oyun konsolunuzu satmak istiyorsunuz . Ne yapmanız gerekiyor iletişim kısmındaki numaralardan bize ulaşın size cihazınızın ne kadar ettiğini söyleyelim anlaşırsak satın alalım. İkinci el playstation4 oyun konsolunu niye satmak isterki bir insan diye düşüebilirsiniz. Düşünün evinizde playstation 1 oyun konsolu var , playstation2 oyun konsolu var playstation3 oyun konsolu var evimiz küçük bir teknoloji çöplüğüne döndü hal böyle olunca sürekli geliyor, şimdi ps4 pro çıktı ne oldu ps4 boşta kaldı boşta kalınca insanlar ikinci el playstation4 leri satıyorlar. Bizde Belikdüzü ikinci el playstation 4 alan yerler ve Beylikdüzü 2.el ps4 alan yerler olarak sizlere hizmet vermekteyiz.
 beylikdüzü ps4 alan yerler


Adresten 2.el Ps4 alan yerler Beylikdüzü

Ben 2.el ps4 oyun konsolu satmak istiyorum fakat ne piyasasını biliyorum nede satmaya vaktim var diyorsunuz. Biz adresten Beylikdüzü ikinci el playstation 4 alan yerler olarak alıp satıyoruz. Hemde siz bütün bu işlemleri bir telefonla çözüyorsunuz arıyorsunuz , fiyat teklif ediyoruz , anlaşırsak en geç bir saat için'de adresinizden Nakit olarak satın alıyoruz.

Beylikdüzün'de 2.el ps4 alan yer ler alış veriş nasıl gerçekleşiyor.

Diyelimki 2.el ps4 ü satmaya karar verdiniz ve alışverişin nasıl gerçekleşeceğini merak ediyorsunuz. Alışverişi gerleştirmek 4 aşamadan gerçeleşmektedir. 1.aşama İletişim numaralarımızdan bize watsapp yada arayarak ulaşmak olacaktır. 2.aşama satmak istediğiniz ürünü bizimle paylaşın ps4 mü ps4 pro mu ona göre bir değerlendirme yapalım yanında aksesuarlara göre fiyat değişikliği olabilir.3.aşama Size fiyat teklifinde bulunuyoruz anlaştığımız taktirde sizin verdiğiniz adrese geliyoruz. 4. Aşama Dediğiniz adrese geliyoruz ikinciel ps4 alan yerler olarak ürün donanımsal ve fiziksel olarak teset ediyoruz, işlem sonunda ödemenizi nakit olarak yada banka havalesiyle gerçekleştiriyoruz.
Yorumlar - Yorum Yaz
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam24
Toplam Ziyaret94408
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.486832.6170
Euro34.601234.7398