Bakırköy 2.el Playstation Alan yerler

ikinciel playstation alan yerler Bakırköy

Bakırköyde playstation alan dükkanlar. İkinciel playstation satmak istiyorum ve bakırköyde nereye satabileceğimi bilmiyorum diyorsanız biz size söyleyelim khalkedon elektronik olarak ikinciel playstation3 ve ikinciel playstation4 oyun konsollarınıza talibiz.Satmak istediğiniz ikinciel playstation oyun konsolunuz sağlamsa ve çalışmayan bir aksamı yoksa değerinde satın alıyoruz.

Bakırköyde 2.el playstation u kaç paraya alıyorlar

Bakırköydeki mağazalar ikinciel playstation3 oyun konsolumu kaç paraya alırlar, Bakırköydeki ikincielciler playstation4 oyun konsoluma kaç para verirler: Sizin satmak istediğiniz makineninizin model numarasını ve üretim tarihini bize söyleyin size değerini bildirelim satmak isterseniz nakit olarak alalım ister siz getirin ister biz adresinizden alalım siz nasıl arzu ederseniz tamamen seçim size kalmış.

Bakırköyde ikinciel playstation'lara nasıl değer biçiyorlar

Değer biçerken bir kaç tane önemli kriter var bunlardan en önemlisi ürününzün alım tarihi garanti süresinin ne kadar kaldığı yanında verdiğiniz joyistik sayısı oyun sayısı ve oyunların güncellik durumları satmak istediğiniz ikinciel playstation yada playstation4 ün değerini belirleyecektir.


 Bakırköy 2.el playstation
Yorumlar - Yorum Yaz
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam3
Toplam Ziyaret88939
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar26.983127.0912
Euro28.737028.8522
2.EL PLAYSTATİON
OYUN KONSOLLARINIZI DEĞERİNDE NAKİT OLARAK SATIN ALIYORUZ 

ARAYIN ADRESİNİZE GELELİM 0532 162 96 96