2.el Playstation 5 Alan Yerler

2.el Playstation 5 Alan Yerler

Playstation 5 oyun konsolu satmak istiyorsanız sıfır yada ikinci el olarak değerlendirebiliyoruz. 2.el ps5 alan yerler, ikinci el playstation 5 alan yer olarak hizmet vermekteyiz. Sıfır olarak bir hevesle aldınız fakat beklentilerinizi karşılamadı , tekrar değerlendirmek istiyorsunuz, bizimde işimiz tam burada başlıyor siz satmak istiyorsunuz , bizde almak istiyoruz. 

 2.el ps5 alan yerler

playstation 5 kaç para eder 

ikinci el playstation 5 kaç para eder ? playstation 5 kaç paraya satılır, 2.el playstation 5 alan firmalar , istanbul da oturuyorsunuz ve playstation 5 oyun konsolunuzu değerlendirmek istiyorsunuz , yada acil bir nakit ödemeye ihtiyacınız vardır onu karşılamak için satmanız gerekiyor olabilir. Gerçek değerini nasıl anlarız . Ortalama sıfır fiyatından yüzde 30 aşağısına satıldığını düşünürsek yüzde 10 da biz kar edecek olursak yaklaşık yüzde 40 aşağısı bi rakama sizden satın alabiliriz örneğin 5000 tl ye satılan bir ürünü sizden 3000 tl gibi bir rakama satın alabiliriz.

İstanbul da ps5 satın alan yerler

İstanbul da bütün ilçelerden nakit olarak ikinci el yada sıfır ps5 oyun konsollarınızı değerinde nakit olarak satın alıyoruz. Ps5 size çekilişten çıkmış olabilir, hediye gelmiş olabilir ve sizin hiç bir ilgi alanız değildir anında nakit olarak satın alıyoruz. ikinci el playstation satın alan yer, 2.el ps5 alanlar istanbul un bütün ilçelerinden aynı gün veya sizin belirlediğiniz bir tarihte değerinde nakit olarak satın alıyoruz. Satmak istediğiniz ürün yeterki servise gitmiş olmasın tamir görmüş olmasın kolları ( joyped ) sağlam olsun bizde hemen gelelim 2.el ps5 i değerinde satın alalım. Aratın konusalım yada mesaj konuşalım. 

 ikinci el ps5 ler
Yorumlar - Yorum Yaz
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam2
Toplam Ziyaret95935
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.435232.5652
Euro34.707534.8466