2.el ps4 alan yerler

İkinci El PS4 Alımlarında Khalkedon Elektronik Farkını Keşfedin

 

Play Station oyun konsolu tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de oldukça ilgi gören oyun konsolları arasındadır. Kısaca ps olarak bilenen bu oyun konsolunun, en popüler modeli olan ps4 satışları ise piyasaya çıktığı 2013 yılından bu yana 60 milyonu aşarak, bu alanda rekor kırdı diyebiliriz. Durum böyle olunca buna paralel olarak, ikinci el ps4 satışlarının da hızlı bir şekilde devam ettiğinizi görüyoruz.Bu ikinci el satışlarda ise en önemli konu oyun konsolunun gerçek değerinde satılabilmesi konusudur.Khalkedon elektronik olarak ikinci el elektronik alım-satımındaki tecrübemizle ps4 nereye satabilirim? Sorularınıza en uygun cevabı vererek, sizlere hızlı ve profesyonel çözümler sunuyoruz.

İster Nakit Sıkışıklığı, İsterseniz Model Yükseltme Olsun! En İyi Fiyatı Veriyoruz

Elinizde bulunan ikinci el ps4 oyun konsolunuzu türlü sebeplerden dolayı satmak isteyebilirsiniz. Bu sebeplerin başında nakit sıkışıklığı gelebilir. Acil paraya ihtiyacınız olması durumunda ise genel olarak elinizde satmak istediğiniz ikinci el ürün, ederinden daha ucuza talep görür. Biz bu duruma bir son vererek ve nakit sıkışıklığı gibi bir durumunuzdan yararlanmayarak, ikinci el ps4 oyun konsollarınızı, gerçek fiyatında almayı taahhüt ediyoruz. Bunun dışında elinizde bulunan ikinci el Play Station 4 ürününü, ps4 pro veya ps4 VR almak için de elinizden çıkarmak isteyebilirsiniz. Bu durumlarda da size en iyi fiyatı teklif ederek, düşündüğünüz yeni oyun konsolunu daha uyguna almanıza yardımcı olmuş oluyoruz.

İkinci El Ps4 Alımlarımızı Kapınızda Gerçekleştiriyoruz

Merkezimiz İstanbul Bakırköy’de bulunduğundan, İstanbul ikinci el ps4 alımlarınızı hızlı bir şekilde gerçekleştirebiliriz. Bunun için eğer mağazamızın yakınlarında ikamet ediyorsanız, mağazamızı ziyaret ederek ps4 oyun konsolunuzun alım işlemlerini hızlıca ve nakit olarak gerçekleştirebiliriz. Ayrıca bizi ziyaret edemeyecek durumda iseniz, sitemiz üzerinden iletişim bilgileriniz bırakmanız veya yine sitemiz üzerindeki iletişim numaralarımızdan bizi aramanız durumunda, hiç vakit kaybetmeden kapınıza kadar gelip, satmak istediğiniz ikinci el Play Station 4 oyun konsollarınızı yerinde alımını gerçekleştirebiliyoruz.

Ürününüzü Satarken Memnun Kalacağınız Bir Alış Veriş Taahhüt Ediyoruz

İkinci el Play Station 4 alımı yaparken, ederinde fiyat teklifi verdiğimizin altını çizmek isteriz. Vereceğimiz fiyatı, ikinci el ürün satışının hızlı bir şekilde yapıldığı kurumsal sitelerden araştırarak da teyit edebilirsiniz. Khalkedon Elektronik olarak bizim bu sitelerden farkımız ise, kapınızda teslim almak, ödemeyi banka aracılığı veya başka bir yolla değil de nakit olarak yapmak ve sizi bu satış konusunda hiç uğraştırmamak olacaktır. Alacağımız ps4 oyun konsollarında fiyatı belirlerken dikkate alacağımız bazı kriterlerinde bulunduğunu söylemek isteriz. Bu kriterler; satmak istediğiniz ikinci el ps4’ün oyunlu veya oyunsuz olması, oyunlu ise kaç adet ve hangi oyunların olduğu, ps4 ile beraber satılan aksesuarlar ve tabiki ps4’ün hard disk kapasitesidir. Tüm bu kriterler değerlendirilerek, anlaştığımız fiyat üzerinden alış verişimiz gerçekleşir. Firma olarak, uzmanlaştığımız elektronik eşya alım satım sektöründe, daha yıllarca bu sektörde büyüme vizyonumuz olduğundan, müşterilerimize vereceğimiz güven ve memnuniyet bizim için her zaman birinci sıradadır. Bu bağlamda sizden ikinci el ps4 alımı gerçekleştirirken, yüzde yüz memnuniyetinizi sağlamak bizim için çok önemlidir. Eğer nakit ihtiyacı dışında ürün modeli yükseltme
Yorumlar - Yorum Yaz
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam1
Toplam Ziyaret95934
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.435232.5652
Euro34.707534.8466