Kadıköy 2.el Playstation Alan yerler

Kadıköyde İkinciel playstation alan yerler

Khalkedon Elektronik olarak Kadıköy şubemizde ikinciel playstation oyun Konsolaarınızı değerinde nakit olarak satın alıyoruz siz satmaya kara verdiyseniz biz anında gerçek değerini size nakit olarak ödüyoruz. B ir anlık hevesle almış oalabilirsiniz hediye olarak almış olabilirsiniz ve artık işinize yaramadığını düşünüyorsunuz ve satmanın elden çıkartmanın zamanı geldiğini düşünüyorsunuz o zaman 2.el playstation alan yer olarak bize getirin gerçek değerini size verelim .

Kadıköyde 2.el playstationlara kaç para verirler

Kadıköyde ikinciel playstation3 veya ikinciel playstation4 lere kaç para değer biçerler diye düşünüyorsanız bunu öğrenmenin basit birkaç yolu var ikinciel sitelerine girin piyasa değerlerine bakın bizimde biraz kar ettiğimizi hesap edin ve payı oradan düşün ikinciel ps3 ve ikinciel ps4 piyasasını üç aşağı beş yukarı öğrenmiş olursunuz en sonundada bizim size verdiğimiz değeri duyunca gerçekten piyasa fiyatı verdiğimizi kabul edeceksiniz.

Kadıköyde 2.el playstationlarda Değerlendirme nasıl oluyor.

Şimdi öncelikle biz değerlendirme yaparken sizin malınızın değerini kesinlikle öldürmüyoruz. Çünkü siz bi ürünü satmak için birisinin ayağına gitmiyorsunuz biz sizin ayağınıza geliyoruz çünkü sizin 2.el ps3 yada ikinciel ps4 oyun konsolunuz bizim için değerli çünkü bizim ekmek kapımız onu sizden alıp satıp para kazanacağız örnek veriyorum 2.el bir playstation oyun konsolundan 100 tl gibi bir para kazanılmaktadır bize göre çok güzel bir kazanç allah bereket versin diyorsuz . Fakat bazı alıcılar bir makineden 300 tl 400 tl para kazanmak istiyorlar ve sizin 2.el ps4 ününüz gerçek değerinin altında bir fiyat teklif ediyorlar o an için sizinde nakite ihtiyacınız varsa veriyorsunuz. Ama bizimle iletişime geçtiğiniz zaman kesinlikle böyle bir durumla karşılaşmıyorsunuz yani kazılanmıyorsunuz. Kimse kimsenin malını zorla alacak hali yok arayın teklifte bulunalım gerçekten iyi fiyat verdiğimizi göreceksiniz.
 kadıköy 2.el playstation
Yorumlar - Yorum Yaz
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam10
Toplam Ziyaret95268
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.171532.3004
Euro34.902035.0419
KADIKÖY SEMTİNDE 
2.EL PLAYSTATİON 
KONSOLLARINIZI
DEĞERİNDE NAKİT 
OLARAK SATIN ALIYORUZ
0532 162 96 96