Playstation5 alan Yerler

Playstation 5 alan yerler

Playstation 5 oyun konsolunuzu satmak istiyorsunuz ve doğru dürüsüt alan yer bulamıyorsanız. Biz bu konuda uzman ekibiz 1996 yılından bu tarafa ps1 zamanından beri playstation işiyle uğraşmaktayız. 2.el playstation 5 alan yerler , ikinci el ps5 kaç para eder, 2.el playstation beş i nereye satabilirim. Arayın o günkü değeri neyse söyleyelim bazen sıfır ps5 alan yerler varmı Sıfır playstation 5 nereye satabilirim gibi sorularda sorulabiliyor . Biz bu yazıyı 2019 yılının agustos ayının 30 ( zafer bayramı ) da yazmamızın sebebi işimizi çok sevdiğimizden ileriye dönük olarak şimdiden çalışmalara başladık.

 playstation 5 alan yerler

2.el ps5 kaç para eder

2.el playstation 5 kaç para eder ? Bu sorunun yanıtını 2019 yılında söylemek yanlış olur ama aldığımız duyumlara göre ucuz olmayacağı , en azından ilk etapta ucuz olmayacağı, sony yetkililerinden sızan haberlere göre sony artık playstation 5 oyun konsoluyla ucuza konsol satmayağı yönünde çalışmalar başlatmış. Bu duyumlara dayanaraktan tahmini olarak ülkemizdeki satış fiyatının 1000 dolar seviyelerinde seyredeceğini düşünüyorum . Bu durum microsoft unda işine gelecektir zira xbox oyun konsollarını sırf playstationla rekabet oluşturabilmek için düşük fiyattan sattığı herkes tarafından bilenen bir durumdur. 2.el ps5 ortalama 500 dolar seviyelerinde olacaktır.Ama yinede o gün yani satmaya karar verdiğiniz gün arayın net bilgi alın günün fiyatı size verelim anlaşmamız durumunda nakit olarak karşılık güven içerisinde alışverişimizi gerçekleştirelim.
 2.el ps5 alan yerler


resimler hayali resimler bakalım ps5 e gereçekten benzeyecekmi bunu zamanla anlayıp göreceğiz :) Ama biz hangi vakit olursa olsun 2.el playstation 5 konsollarınızı almaya devam edeceğiz çünkü işimiz bu

Yorumlar - Yorum Yaz
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam1
Toplam Ziyaret95934
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.435232.5652
Euro34.707534.8466