PS4 Pro

ps4 PRO

Playstation ailesinin son nesili playstation4 pro oyun konsolu 2016 yılının eylül ayında piyasa çıktı bu piyasa çıkışla beraber çok sayıda ikinciel alim ve satımı gerçekleşti. İşte bizimde işimiz tam bu noktada başlıyor . Satılık ikinciel ps4 pro alan yerler olarak faaliyet göstermekteyiz. Satmak istiyorsanız arayın bizi hemen görüşelim 0532 162 96 96 yada sabit numaramız 02125713071 numrasından ulaşabilirsiniz. Yada bizi Kardeş Sitemizden. İphonealinirsatilir dan ziyaret edebilirsiniz.

İkinciel playstation4 pro Alan yerler

İkinci el playstation 4 pro alan yerler olarak nereyi tavsiye edersiniz. Size bir müşterimizin başından geçen alışveriş olayını anlatmak isterim. İstanbul anadolu yakasından playstation4 satın aldığı bir mağazaya ismini vermek istiyorum 1500 tl ye sıfır aldığı bir ürüne 500 tl fiyat teklifinde bulunmuşlar. Tabiki kullanıcıda haklı olaraktan o fiyata satmak istememiş daha sonra internet sitemiz üzerinden bizlere ulaşıyorlar . Firmamızın ismi Khalkedon Elektronik Bizde kendisine günün şartlarında 800 tl den alım işlemi gerçekleştirebileceğimizi söyledik hatta diğer bir web sitemiz www.ps4.tc sitesinde alım fiyatlarımız görebileceğini belirttik. Ps4 pro alan yerler bakırköy, playstation4 pro alan yerler Kadıköy olarak anadolu yakası ve avrupa yakasının tamamında hizmet vermekteyiz.

 ps4 pro khalkedon


İstanbul'da 2.el Playstation 4 pro Kim Alır Kaç Para Eder

İstanbulun hangi semtinde olursanız olun adresinize kadar geliyoruz , isterseniz ortak bir noktada buluşabiliriz.İstanbul Anadolu yakasında ve avrupa yakasında bulunan ekibimiz anlaştıktan sonra ortalama 1 saat ile 2 saat arasında adresiniz gelip ürünün denemsini yapıp anlaşılan ücreti sizlere taktim ediyoruz. Fiyat belirleme konusuna gelince yanında bulunan aksesuarları oyun sayısına göre oyunun piyasa değerine göre alım fiyatları farklılık göstermektedir dolar kurunun artması çıkması sıfır fiyatını değiştirdiği için ikinciel piyasasıda değişiklik göstermektedir.
Yorumlar - Yorum Yaz
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam2
Toplam Ziyaret95935
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.435232.5652
Euro34.707534.8466